Klima Expert Konserwacja klimatyzacji Rzeszów

Budziwojska 392A, 35-317, Rzeszów PL

17 230 24 50


Ilość Ocen: 2

Klima Expert to firma, która prowadzi salon sprzedaży przy ulicy Przemysłowej 3 w Rzeszowie natomiast jej biuro znajduje się przy ulicy Budziwojskiej 392 A. Zajmuje się ona projektowaniem instalacji sanitarnych oraz umieszcza w nich wysokiej jakości urządzenia takich firm jak Haier, Elek Trends czy też Fujitsu. Zakłada klimatyzatory, pompy ciepła, centralne odkurzacze, odświeżacze oraz osuszacze powietrza. Klima Expert najczęściej wykonuje usługi dla galerii handlowych, biur, restauracji, hoteli, ale i domów prywatnych na terenie wielu miast. Oferuje ona także kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Konserwacja klimatyzatorów obejmuje przegląd połączeń elektrycznych i sprawdzenie ogólnego stanu urządzenia, a także jego czyszczenie, które może pomóc w działaniu. Klima Expert zaleca kontrolowanie stanu urządzeń klimatyzacyjnych dwa razy do roku, by uniknąć ich poważniejszych awarii. W razie usterki dociera do klienta nawet w ciągu 24 godzin. Udziela także porad przez telefon, 7 dni w tygodniu.

Oceń sam

Obsługa klienta

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena załkowita

KOMENTARZE użytkowników Klima Expert Konserwacja klimatyzacji Rzeszów

jolajola@wp.plJeżeli poszukujesz renomowanej firmy, która zamontuje w Twoim domu, biurze czy firmie profesjonalne systemy klimatyzacji bądź wentylacji – zapraszamy do placówki Klima Expert działającej na terenie Rzeszowa, która prosperuje na szeroką skalę nie tylko w podkarpackiej stolicy, ale również innych miejscowości w regionie – Dębicy, Mielcu, Tarnobrzegu i innych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Klimatyzacja RzeszówKlimatyzacja jest niezastąpiona latem w upalne dni. Klimatyzacja to przede wszystkim proces, który dostosowuje powietrze wewnętrzne do wymagań użytkowników pomieszczeń. Największą zaletą klimatyzacji jest możliwość kształtowania mikroklimatu pomieszczenia, lecz tylko sprawnie działający klimatyzator zapewni optymalne warunki do pracy i dobrego samopoczucia.
Jedynym minusem klimatyzacji jest to, że urządzenie wysusza powietrze, które powinno mieć określoną wilgotność. Ponadto znajdujące się np. w pomieszczeniu biurowym komputery i inne urządzenia dodatkowo obniżają wilgotność powietrza. Po kilku godzinach pracy w takim pomieszczeniu można zauważyć, że skóra jest wysuszona, a na twarzy mogą pojawić się czerwone plamy. Wydajność pracy w warunkach stacjonarnych w dużej mierze zależy od warunków otoczenia.
Udowodniono, że istnieje ścisły związek między efektywnością pracy a warunkami otoczenia, w którym przebywają pracownicy. Okazało się, że klimatyzacja w pomieszczeniach biurowych wpływa korzystnie na wydajność i efektywność pracy niż w warunkach o niekorzystnych parametrach. Gdy jest zbyt gorąco rytm pracy wentylacja Rzeszów zostaje zaburzony.
Upalne lata ostatnio bardzo często dają nam się we znaki, dlatego nie trzeba nikogo szczególnie przekonywać do zalet urządzenia jakim jest klimatyzacja dębicka. Nic tak nie jest w stanie poprawić samopoczucia, jak świadomość, że przy temperaturze powyżej 30 stopni na zewnątrz, siedzimy w przyjemnym chłodku. Klimatyzacja ma także przeciwników, którzy są zdania, że klimatyzacja niekorzystnie wpływa na zdrowie, co jest nie prawdą.


Token